הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הניסוי טרם הושלם - וקנסינו הסינית במגעים עם מספר מדינות למכירת חיסון
30.8.20

המירוץ לחיסון לקורונה: חברת התרופות הסינית CanSino Biologics, שפועלת בשיתוף עם צבא סין, מקיימת שיחות עם מספר מדינות על מנת למכור להן מנות חיסון לקורונה, עוד בטרם השגת האישורים הרגולוטרים לחיסון, כך דווח בוול סטריט ג'ורנל. צבא סין כבר אישר את החיסון, למרות שעוד לא נבדק בניסוי על היקף גדול של אנשים - מה שמכונה שלב 3. מניית CanSino Biologics נסחרת בהונג קונג בשווי שוק של 56.6 מיליארד דולר.


הפצה מוקדמת על ידי קנסינו תעניק לחברה יתרון ביחס למתחרות האחרות במירוץ, בכך שהחיסון שלה יהיה הראשון שיאושר לשימוש ציבורי בינלאומי שלא במסגרת ניסויים קליניים, אם כי מינונים ראשוניים עשויים להיות מופנים לעובדי שירותי בריאות ואחרים הנחשבים חיוניים, כגון אנשי צבא ומשטרה.

 

מוקדם יותר היום דווח כי חברת מודרנה האמריקאית, שכבר חתמה באחרונה על הסכם למכירת 100 מיליון מנות חיסון לארה"ב תמורת 1.5 מיליארד דולר - נמצאת במגעים עם יפן למכירת 40 מיליון מנות חיסון.


 

 

 

בשירות כלכליסט


 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007