הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מודרנה במגעים עם יפן למכירת 40 מיליון מנות חיסון לקורונה
30.8.20

מודרנה תספק ליפן חיסונים לקורונה? חברת התרופות מקיימת שיחות עם ממשלת יפן במטרה למכור לה 40 מיליון מנות חיסון לנגיף, כך לפי הצהרה ששיחררה החברה עצמה. במודרנה הוסיפו כי היא תספק את החיסון כבר במהלך המחצית הראשונה של 2021, אם יאושר על ידי הרגולטורים. סכום העסקה האפשרית לא דווח. מניית החברה מטפסת ב-0.7% במסחר בניו יורק.

 

לפני שבועיים דווח כי מודרנה חתמה על הסכם אספקת חיסונים לארה"ב ב-1.5 מיליארד דולר - החברה תמכור לממשל האמריקאי 100 מיליון מנות חיסון - ההסכם כולל אופציה ל-400 מיליון מנות נוספות. החיסון של מודרנה נמצא בימים אלה בשלב 3 המתקדם הכולל כ-30 אלף איש.

 

השבוע דיווחה חברת התרופות האמריקאית על המירוץ "תוצאות מבטיחות" בניסוי מצומצם בקרב מבוגרים. הבדיקה האמורה של מודרנה התבצעה בקרב 10 מבוגרים בגילאים שבין 56 ל-71 ועשרה נוספים מעל גיל 71; המשתתפים קיבלו שתי מנות חיסון של 100 מיקרוגרם, בהפרש של 28 יום; בקרב המשתתפים התפתחו הנוגדנים אשר לפי הנחת החוקרים חיוניים לבניית חסינות נגד הנגיף; כמה מהמשתתפים דיווחו על עייפות, כאבי ראש, התקררות וכאב באזור ההזרקה.

 

 

 

בשירות כלכליסט

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007