הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: עירוי פלסמה מחולים שהחלימו
30.8.20

עירוי פלסמה מחולים שהחלימו קיבל אישור לשימוש בחרום עבור הטיפול בחולי קורונה מאושפזים, כך הודיע ה-FDA. האישור ניתן בעקבות מחקר שמצא ירידה בשיעורי התמותה בקרב המטופלים.

 

בקרב 35 אלף חולי קורונה מאושפזים, שיעור התמותה לאורך שבוע עמד על 9% בקרב הללו שקיבלו עירוי בתוך שלושה ימים מהאבחנה, ועל 12% אם העירוי ניתן לאחר ארבעה ימים ומעלה.  שימוש בעירוי פלסמה המכיל רמות גבוהות של נוגדנים הפחית את שיעורי התמותה במידה רבה יותר מעירוי עם רמות נמוכות של נוגדנים, הפחתה של 35% בשיעורי התמותה. יש לציין כי המחקר לא כלל זרוע פלסבו.

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007