הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: גורמי סיכון בקרב מורים והורים לילדים בגיל בית הספר
30.8.20

כ-51% מהמורים מדגימים גורמי סיכון מוחלטים או יחסיים לתחלואה חמורה בקורונה. על בסיס מידע מה- National Health Interview Survey לשנת 2018, בחנו החוקרים את שכיחות גורמי הסיכון לקורונה בקרב מורים ומבוגרים החיים עם ילדים בגיל בית הספר. בקרב מבוגרים החיים עם ילדים בגיל בית הספר, 54% מדגימים גורמי סיכון מוחלטים או יחסיים. גורמי הסיכון הנפוצים ביותר היו BMI של 30 ומעלה (28% מהמורים ו-33% מהמבוגרים החיים עם הילדים) ויתר לחץ דם (17%).

 

לימוד פנים אל פנים הינו קריטי להתפתחותם של ילדים ולרווחתם. אף על פי כן, ללא שימוש מתאים באמצעי הגנה, פתיחתם מחדש של בתי הספר עשויה להעמיד מיליוני מבוגרים בסיכון לחלות בקורונה, סיכמו עורכי המחקר.

 

 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007