הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אירועים קרדיווסקולאריים נפוצים בקרב מאושפזים עם שפעת
27.8.20

אירועים קרדיווסקולאריים נפוצים בקרב מבוגרים שאושפזו עקב שפעת עונתית, אך חיסון מפחית את הסיכון. כך על פי מחקר חדש שפורסם ב-Annals of Internal Medicine.

 

במחקר נכללו כ-80 אלף מבוגרים שאושפזו עקב שפעת בין השנים 2010-2018. 12% לקו באירוע קרדיווסקולארי חריף, במרבית המקרים אי ספיקת לב או מחלת לב איסכמית. 7% נפטרו.

 

חולים מבוגרים או עם מחלה קודמת נמצאו בסיכון גבוה יותר לתחלואה חריפה, כמו גם אלו שקיבלו טיפול בשלב מאוחר (יום אחד לפחות לאחר האשפוז).

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007