הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: האם כל הוריאנטים אלימים במידה דומה?
27.8.20

חולים שנדבקו בווריאנט עם חסר בנוקליאוטיד 382 נוטים לסבול ממהלך קליני קל יותר מהללו שנדבקו בזן הבר של הווירוס, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet.

 

החוקרים מסינגפור איתרו 29 חולים שנדבקו בווריאנט הראשון, 92 שנדבקו בזן הבר ו-10 שנדבקו בשניהם. המדד המחקרי העיקרי – היפוקסיה – לא אירע בקרב חולים שנדבקו בווריאנט הראשון, אך אירע בקרב 30% מהחולים בשתי הקבוצות האחרות. לאחר תקנון למשתנים מרובים הווריאנט הראשון נמצא קשור עם ירידה של 90% בסיכוי להיפוקסיה. יתר על כן חולים אלו הדגימו רמות נמוכות יותר של סמנים דלקתיים הנצפים לרוב בקרב חולים עם קורונה חריפה.

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007