הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הירידה במשקל היא העומדת בבסיס היתרונות הנלווים לניתוח מעקף קיבה
25.8.20

היתרונות המטבוליים של ניתוח מעקף קיבה הינם ככל הנראה פועל יוצא של הירידה במשקל בלבד – ואינם תוצאה של השפעות אחרות הקשורות בטיפול הכירורגי – אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב-NEJM.

 

11 נבדקים עם עודף משקל וסוכרת סוג 2, שאיבדו כ-18% ממשקל גופם כתוצאה מדיאטה בלבד, הושוו עם 11 נבדקים שאיבדו משקל דומה לאחר ניתוח מעקף קיבה. שתי הקבוצות הדגימו שיפור דומה במרבית המדדים המטבוליים, כולל רגישות לאינסולין, תפקוד תאי הביתא ורמות הגלוקוז בפלזמה שנמדדו לאורך 24 שעות. 

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007