הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הקשר למחלת הסוכרת והסיכון לתמותה
23.8.20

הן סוכרת מסוג 1 והן סוכרת מסוג 2 מהווים גורם מנבא עצמאי לתמותה מקורונה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet Diabetes and Endocrinology.

 

בין החודשים מרץ ומאי השיעור הלא מתוקנן של תמותה מקורונה בבתי החולים בבריטניה עמד על 138 פר 100 אלף עבור הללו עם סוכרת מסוג 1 ועל 260 פר 100 אלף עבור הללו עם סוכרת מסוג 2 – בהשוואה ל-27 פר 100 אלף עבור הללו ללא סוכרת.

 

לאחר תקנון לגיל, מחלות רקע קרדיווסקולאריות ומשתנים מתערבים נוספים יחס הסיכוי לתמותה עמד על 2.9 עבור סוכרת מסוג 1 ועל 1.8 עבור סוכרת מסוג 2.

 

 

 

 

לידיעה>>


 


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007