הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברה בת של כלל-ביוט' נכנסה למירוץ החיסון - השלב הפרה-קליני הסתיים בהצלחה
20.8.20

חברה חדשה במירוץ החיסון לקורונה, הפעם עם קשר לבורסה בת"א: אליסיו האמריקאית, חברת בת של כלל ביוטנולוגיה (20%) פרסמה היום תוצאות טובות בניסויים פרה-קליניים לחיסון נגד נגיף הקורונה -

מניית כלל ביו(123.03.83%הוסף לתיק האישי)מגיבה בקפיצה של  מעל 20%.

 

אליסיו היושבת בבוסטון הודיעה כי בכוונתה להתחיל בניסויים קליניים בבני אדם ברבעון האחרון של 2020 - החברה צייני כי היא מנהלת בשלב זה מגעים עם כמה חברות תרופות גדולות ועם גורמים ממשלתיים בארה"ב לטובת שיתוף פעולה  בניסויים אלה.

 

אליסיו הציגה בניסויים תוצאות מובהקות יותר מאלה שהציגו בשלבים המקבילים החברות שנמצאות היום בשלבים הקליניים המתקדמים יותר. הנתון העיקרי שבולט הוא לא רק יצירת הנוגדנים, אלא יצירת תאי T, שהם תאי מערכת החיסון שאחראים לכך ש"הזכרון" לנגיף ישאר בגוף ולא יהיה צורך בחידוש תכוף של החיסון

 

 

בשירות כלכליסט 


למאמר>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007