הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול בלחץ יעיל למניעת הישנות cellulitis ברגליים
20.8.20

בהשוואה לטיפול שמרני, טיפול בלחץ יעיל יותר למניעת הישנות cellulitis ברגליים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.

 

כ-80 מטופלים הסובלים מבצקת כרונית ברגליים והיסטוריה של צלוליטיס חולקו בצורה אקראית לקבלת טיפול בלחץ (גרבי לחץ) והדרכה למניעת צלוליטיס, או לקבלת הדרכה בלבד.

 

המחקר הופסק בשלב מוקדם לאחר שניתוח ביניים מצא הבדל ביעילות הטיפולים השונים. לאחר חציון של שישה חודשים, שיעור הישנות הצלוליטיס היה 15% בקרב הקבוצה שקיבלה טיפול בלחץ בהשוואה ל- 40% בקבוצת הביקורת.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007