הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19 ומשברים מנטאליים
20.8.20

מעל ל- 40% מהמבוגרים האמריקאים שהשתתפו בסקר שנערך בסוף חודש יוני דיווחו על לפחות קושי מנטאלי או התנהגותי אחד. מבין 5500 המשיבים, 31% דיווחו על סימפטומים של דיכאון או חרדה, 26% על סימפטומים של טראומה וסטרס הקשורים לפנדמיה, ו- 13% על סטרס או שימוש בחומרים אסורים כמנגנון התמודדות. כ- 11% דיווחו כי שקלו להתאבד במהלך החודש האחרון (השיעור עמד על 26% בגילאים 18-24 ועל 31% בקרב מטפלים של מבוגרים שלא קיבלו שכר).

 

בכללי, מבוגרים צעירים, היספאנים ושחורים, עובדים חיוניים ונבדקים עם היסטוריה של מצבים פסיכיאטריים דיווחו על שכיחות גבוהה יותר של סימפטומים מנטאליים.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007