הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספי ויטמין D3 אינם מונעים דיכאון
20.8.20

עלייה בשיעור מקרי תחלואת הקורונה בילדים בארה"ב: מה- 9 ביולי ועד ה- 6 באוגוסט, כמעט 180,000 ילדים אובחנו כחולי קורונה, כך על פי הנתונים המעודכנים שפורסמו על ידי ה- American Academy of Pediatrics וה- Children's Hospital Association.

 

החוקרים בדקו האם לוויטמין D3(בהשוואה לפלסבו) ישנה השפעה אנטי דיכאונית בקרב כ- 18,300 מבוגרים ללא דיכאון בהווה (גברים מגיל 50, נשים מגיל 55), 9% מהנבדקים בכל קבוצה דיווחו על היסטוריה של דיכאון.

 

לאחר 5.3 שנות מעקב, שתי הקבוצות לא הדגימו כל הבדל מובהק בשיעורי ההיארעות או ההישנות של דיכאון, או שיפור קליני בסימפטומים דיכאוניים.

הממצאים היו דומים בקרב תת קבוצות שונות (גיל, מין, מוצא אתני, רמות גבוהות מול נמוכות של 25-hydroxyvitamin D בתחילת המחקר, BMI, רמת פעילות גופנית).

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007