הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקה המנבאת את הסיכון להתקדמות טרשת העורקים בסריקת CT
16.8.20

עשויה להעריך את הדרגה והסיכון להתקדמותה של טרשת העורקים. 1005 נבדקים (גיל ממוצע 60, 69% עם כאבים א-טיפיים בחזה) מ-7 מדינות, סווגו כמצויים בסיכון נמוך, בינוני או גבוה, בהתבסס על ציון הסיכון ל-10 שנים עבור atherosclerotic cardiovascular disease (ASCVD). הנבדקים אף עברו בדיקות CCTA (מדי 3.3 שנים בממוצע).

 

העלייה בנפח הטרשתי הייתה משמעותית יותר בקרב נבדקים עם ציון סיכון גבוה, בהשוואה לנמוך ובינוני. יתר על כן, התפתחות מאפיינים לא רצויים של הרובד הטרשתי הייתה סבירה יותר בקרב קבוצת הסיכון הגבוה.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007