הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: האם תקופת האינקובציה של הנגיף ארוכה יותר?
13.8.20

תקופת האינקובציה של נגיף הקורונה עשויה להיות ארוכה משחשבנו, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Science Advances.

 

במחקר השתתפו כ- 1100 חולי קורונה שביקרו בווהאן, סין. מועד העזיבה מווהאן ומועד הופעת הסימפטומים היו ידועים. תקופת האינקובציה החציונית הוערכה בכ- 7.8 ימים – בעוד שתקופת האינקובציה הידועה/מקובלת כיום עומדת על 5 ימים. האחוזון ה-90 עמד על 14.3 ימים.

 

החוקרים ציינו כי על סמך הערכותיהם, כ- 10% מהחולים עשויים לפתח סימפטומים יותר מ- 14 ימים לאחר ההדבקה. "נתון זה עשוי להוות חשש לבריאות הציבור, בהינתן ההמלצה הנהוגה כיום על בידוד למשך 14 ימים."

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007