הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופה תגיע מהשלייה? פלוריסטם תתחיל ניסוי שלב 2 בגרמניה בחולי קורונה
11.8.20

 

 

 

 

התוכנית של פלוריסטם למציאת תרופה לקורונה מתרחבת לאירופה. משרד הבריאות הגרמני (מכון פול ארליך - PEI) אישר את הפרוטוקול של חברת הביוטכנולוגיה הישראלית לניסוי קליני שלב 2 לטיפול בחולי קורונה במצב קשה עם סיבוך של תסמונת מצוקה נשימתית חריפה (ARDS). המחקר יבחן את היעילות והבטיחות של הטיפול בתאי PLX  ויכלול 40 מטופלים. זאת במקביל לניסוי הקליני שלב 2 בחולי קורונה שכבר החל בארה"ב וצפוי לכלול 140 חולים.

 

לפי הודעת החברה, הפרמטר הראשי להערכת יעילות הטיפול הוא מספר הימים ללא הנשמה במהלך 28 הימים הראשונים של המחקר. ביקורות (פולו-אפ) לבחינת הבטיחות והשרידות של המטופלים יתקיימו ביום ה-60 למחקר וכן בשבוע ה-26 וה-52. התרופה של פלוריסטם מופקת מתאים שמקורם בשליות של נשים לאחר לידה בניתוח קיסרי, וניתנת בהזרקה לשריר, ללא כל צורך בהתאמה גנטית בין התורמת למטופל. 

 

בשירות כלכליסט

 

 

למאמר>>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007