הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אחת מתוך כל עשר נשים הרות צורכת אלכוהול
11.8.20

אחת מתוך כל עשר נשים הרות בארה"ב צורכת אלכוהול, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- MMWR.

 

החוקרים ערכו סקר בו השתתפו כ-3000 נשים הרות בגילאים 12-44 שדיווחו על צריכת האלכוהול שלהן. 2/3 דיווחו כי צרכו אלכוהול בשנה החולפת ו-10% דיווחו כי עשו כן במהלך 30 הימים שחלפו. מבין הנשים בטרימסטר הראשון להריון, 20% ציינו כי צרכו אלכוהול בחודש האחרון, ו-11% דיווחו על הילולת שתייה. בין הנשים בטרימסטר השני והשלישי להריון, השיעורים הללו פחתו ל-5% ו-1% בהתאמה.

 

4% מהנשאלות ציינו כי צרכו אלכוהול בנוסף לחומר אחר, ברוב המקרים טבק או מריחואנה, במהלך החודש האחרון.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007