הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעבר של נגיף קורונה דרך השליה
11.8.20

דיווח מקרה מספק ראיות כי נגיף קורונה עבר מהאם לעובר וגרם לזיהום סימפטומטי.

 

בת 23 בהריון סבלה בשבוע ה-35 להריונה מיומיים של חום ותסמינים בדרכי הנשימה. נגיף קורונה אובחן בבדיקות דם, כמו גם בבדיקות מטוש מהואגינה, האף והגרון.

 

שלושה ימים לאחר מכן נמצאו ממצאים מטרידים בניטור הלב של העובר, והתינוק יולד בניתוח קיסרי. נגיף קורונה נמצא בנוזל השפיר. דמו של היילוד, כמו גם דרכי האוויר ובדיקות מטוש מהרקטום, מהאף ומהלוע, נמצאו כולם חיוביים לנגיף קורונה. ביום

 

השלישי לחייו היילוד פיתח תסמינים שונים, וביום ה-11 לחייו בדיקת MRI של המוח הדגימה gliosis של החומר הלבן. התינוק לא קיבל כל טיפול ספציפי ומצבו השתפר לאורך חודשיים.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007