הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: שחרור חלקיקי הנגיף בקרב א-סימפטומאטיים
11.8.20

העומס הנגיפי של נגיף קורונה עשוי להיות גבוה הן בקרב חולים עם סימפטומים והן בקרב חולים ללא סימפטומים, אלו מסקנותיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ-300 חולים מקוריאה עברו בדיקות של RT-PCR. כשליש לא הדגימו סימפטומים בעת כניסתם לבידוד, מהללו 19% פיתחו סימפטומים (15 ימים מהאבחנה, חציון). העומס הנגיפי היה דומה בקרב חולים עם סימפטומים וללא סימפטומים (כולל בקרב טרום סימפטומטיים). יתר על כן, העומס הנגיפי נטה לפחות באיטיות רבה יותר בקרב א-סימפטומטיים.

 

החוקרים ציינו כי הממצאים מחזקים את הבסיס הביולוגי להפצת הנגיף על ידי חולים א-סימפטומטיים, וסיכמו כי יש לבודד את החולים הללו.

 

 

 

לידיעה>>


 

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007