הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ניטור סימפטומים אוטומטי
6.8.20

ניטור יומיומי של הסימפטומים הקשורים בקורונה באמצעות הודעות טקסט או דואר אלקטרוני סייע לזיהוי מקרים חדשים במיין. כך מדווחים החוקרים ב- MMWR.

 

כ-1600 אנשים שבאו במגע עם 640 חולי קורונה נוטרו במהלך השבועיים בהם נמצאו בבידוד. המנוטרים קיבלו מידי יום שאלון שעסק בהופעת סימפטומים בדרך המועדפת עליהם: הודעת טקסט, קישור באמצעות הודעת טקסט או דואר אלקטרוני, או שיחת טלפון. הללו שדיווחו על סימפטומים עברו בדיקות נוספות, ולבסוף 12% מהנבדקים עמדו בקריטריונים לאבחנה של קורונה. החוקרים ציינו כי 10% מחולי הקורונה שאובחנו בין החודשים מאי ויולי אובחנו באמצעות השימוש במערכת זו.

 

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007