הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זיהום אויר? לא תירוץ לא להתעמל
6.8.20

לפעילות גופנית יש יתרונות רבים, שאחד מהם הוא הפחתה של יתר לחץ דם. עם זאת, זיהום אויר עשוי להגביל את היתרונות של פעילות כזו. מחקר תצפית מטייוואן בחן את האינטראקציות שבין יתר לחץ דם, פעילות גופנית וזיהום אויר בקרב כ-140 אלף מבוגרים בין השנים 2001 ו-2016.

 

זיהום האוויר הוערך באמצעות מידע לוויני. רמות גבוהות של פעילות גופנית היו קשורות בסיכון מופחת ליתר לחץ דם, ורמות גבוהות של זיהום אויר הגבירו את הסיכון להתפתחות יתר לחץ דם. הממצא החדש במחקר היה כי פעילות גופנית תדירה הפחיתה את הסיכון ליתר לחץ דם אפילו באזורים עם רמות גבוהות של זיהום אויר.

 

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007