הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: בדיקות אפידמיולוגיות ופתיחה מחודשת של בתי הספר
6.8.20

מחקר מודל בחן את פוטנציאל ההדבקה של נגיף הקורונה בבריטניה. תלמידים שחזרו לבתי הספר באופן חלקי או מלא השתתפו באחת מתוך שלוש אסטרטגיות למעקב (בדיקות נערכו ל-18% עד 87% מהאנשים הסימפטומטיים, ומעקב אחר מגע עם חולה מאומת נערך אחר 40% עד 68% מהבאים במגע).

 

החוקרים מצאו כי ללא שיעורים גבוהים של בדיקות ומעקב מגע, התרחש גל שני של פנדמיה כשלושה חודשים לאחר חזרה מלאה לבתי הספר וכחמישה חודשים לאחר חזרה חלקית. אף על פי כן, ניתן למנוע את הגל השני, לדוגמא אם התלמידים יחזרו באופן מלא וניתן יהיה לאתר 68% מהמגעים, 75% מהאנשים הסימפטומטיים ייבדקו (מקרים חיוביים ייכנסו לבידוד למשך שבועיים). אם ניתן יהיה לעקוב אחר 40% בלבד מהמגעים, יהיה צורך לבדוק 87% מהאנשים הסימפטומטיים.

 

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007