הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המאפיינים הקליניים של חולים שאושפזו עקב צריכה של קנבינואידים סינתטיים
2.8.20

לקנבינואידים סינתטיים השפעה נוירו פסיכולוגית קשה הנגרמת לרוב על ידי כימיקלים המרוססים על החומר הצמחי. סדרת המקרים מתארת את המאפיינים הקליניים של שלושים מטופלים שאושפזו ביחידות הטיפול הנמרץ בניו יורק עקב הרעלה של קנבינואידים סינתטיים.

 

המאפיינים הקליניים המרכזיים שהובילו לאשפוז היו נוירולוגיים וריאתיים, כולל תרדמת, עצבנות, פרכוסים וכשל נשימתי חריף. 21 מטופלים נזקקו לאינטובציה, 10 סבלו מהארכה של מקטע ה-QT ו-8 מפרוק שריר. מטופל אחד נפטר.

 

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007