הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיוטת הודעת הסמים המסוכנים
26.7.20

 

הודעת הסמים המסוכנים מהווה תיקון לתוספת הראשונה לפקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש], התשל"ג-1973. תיקון זה נדרש לצורך הכללה של חומרים נוספים שהתגלו בשוק הסמים תחת הגדרת "סם מסוכן" הקבועה בפקודה. 

התיקון המוצע כולל הוספת חומרים, בין היתר, באמצעות הוספת חומרים וכן נגזרות מבניות של חומרים אלה לפקודה.


התיקון המוצע נבחן על ידי גורמי המקצוע ולאחר קבלת המלצתה של הוועדה הבין-משרדית לחומרים פסיכואקטיביים בראשות הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול, בה חברים גורמי מקצוע ממשרד הבריאות וממשרדי ממשלה נוספים. 


התיקון המוצע לפקודת הסמים כולל הכללה בפקודה של שלוש נגזרות שונות של הסם המסוכן קטאמין -ketamine חומר הרדמה המשמש הן בווטרינריה והן ברפואה ההומאנית בפעולות ניתוחיות או אבחנתיות.

 

 

בברכה, חנה לאידרשניידר, מנהלת תחום ענפי 03-5631012

 

 

 

 להודעה>>

 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007