הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: בדיקה עצמאית של mid nasal swab
26.7.20

דגימות מטוש מהאף המבוצעות באופן עצמאי בבית עשויות להיות דומות לדגימות מטוש מהאף ומהלוע המבוצעות על ידי איש מקצוע, לאיתור נגיף הקורונה במטופלים עם סימפטומים.

 

כמאתיים מטופלים סימפטומטיים סיפקו את שני סוגי הדגימות לניתוח. כחמישית קיבלו תוצאה חיובית בלפחות אחת מהדגימות. כאשר הבדיקות שנאספו על ידי הקלינאים משמשות כמדד, הבדיקות הביתיות היו בעלות רגישות של 80%, וספציפיות של 98%. עשרים ושמונה הבדיקות החיוביות האמיתיות (true positive) שנאספו בבית, נאספו באופן עצמאי לאחר חציון של ארבעה ימים מהופעת הסימפטומים. שבע הבדיקות השליליות השגויות (false negative) שנאספו בבית, נאספו לאחר חציון של שישה ימים.

 

החוקרים סיכמו: "הגישה החדשה בטוחה ומדויקת בתנאי הפנדמיה ומאפשרת בדיקה רחבה של נבדקים סימפטומטיים בשלבים מוקדמים של המחלה

 

 

לידיעה>>

 


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007