הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הסיכון להדבקה מילדים בוגרים
21.7.20

ילדים בגילאים 10-19 שנים עשויים להפיץ את נגיף הקורונה לבני ביתם בקלות רבה יותר ממבוגרים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Emerging Infectious Diseases.

 

החוקרים מדרום קוריאה עקבו אחר כ- 60 אלף קרובים של 5700 חולים במשך כעשרה ימים. כ- 12% מבני ביתם של החולים נדבקו, בהשוואה ל- 2% מהאנשים שבאו במגע עם החולים מחוץ לביתם.

 

כאשר חולה האינדקס היה בגיל 10-19 שנים, 19% מבני הבית נדבקו. מנגד, כאשר חולה האינדקס היה בן 30-49 שנים, 12% מבני הבית נדבקו וכאשר חולה האינדקס היה בן 0-9, רק 5% מבני הבית נדבקו.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007