הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול ב- dexamethasone משפר את סיכויי ההישרדות של חולי COVID-19 במצב קשה
21.7.20

תוצאותיו הראשוניות של מחקר חדש מראות כי טיפול בדקסמתאזון משפר את סיכויי ההישרדות של חולי קורונה.

 

כ-2100 חולים מאושפזים מבריטניה חולקו בצורה אקראית לקבלת הטיפול המקובל, ובנוסף דקסמתאזון פומי או תוך ורידי (6 מ"ג ליום למשך עד 10 ימים). 4300 חולקו לקבלת הטיפול המקובל בלבד.

 

בקרב החולים שהונשמו בעת החלוקה האקראית, שיעורי התמותה בתוך 28 ימים היו נמוכים באופן מובהק בקרב המטופלים בדקסמתאזון בהשוואה לחולים שקיבלו את הטיפול המקובל (29% מול 41%). יתרון נצפה אף בקרב הללו שטופלו בחמצן אך לא הונשמו (23% מול 26%). אף על פי כן, יתרון דומה לא נצפה בקרב חולים שלא קיבלו תמיכה נשימתית.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007