הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: ה- FDA מאשר בדיקה חדשה
21.7.20

ה- FDA העניק אישור שימוש בחירום לבדיקה Quest Diagnostics reverse transcriptase-polymerase chain reaction (RT-PCR) לאיתור SARS-CoV-2, אשר תבוצע על בדיקות מטוש שניטלו מעד ארבעה מטופלים.

 

זו הבדיקה האבחנתית הראשונה המשמשת לניתוח מספר דגימות במקביל שאושרה (אם הבדיקה שלילית, כל הנבדקים מוגדרים כשליליים, אם הבדיקה חיובית, כל נבדק צריך לעבור בדיקה נוספת בנפרד).

 

"זהו צעד חשוב המאפשר לבדוק יותר אמריקאים, במהירות רבה יותר, ותוך חסכון במשאבי בדיקה", ציינו גורמים רשמיים ב- FDA.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007