הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVIID-19: התועלת בריחוק חברתי
19.7.20

ניתוח שכלל 149 מדינות מצא כי שיעור ההיארעות של תחלואה בקורונה פחת ב-13% כאשר הוטמעה כל אחת מתוך חמש אסטרטגיות לריחוק חברתי, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב-BMJ. סגר מוקדם, כלומר הגבלת תנועת האוכלוסייה במדינה, היה יעיל יותר מסגר מאוחר. סגירת התחבורה הציבורית לא השפיעה באופן משמעותי כאשר ננקטו צעדים אחרים. צוין כי יש לנקוט משנה זהירות בניתוח הממצאים, היות והמידע נתון לניתוח בשיטות לא עקביות ולאי דיוקים. בארה"ב לדוגמא, המידע האפידמיולוגי הינו פחות מאידיאלי וללא אסטרטגיה מתואמת לבדיקות, שינויים במספר המקרים עשויים לשקף שינויים בפרקטיקת הבדיקות, ולא את השפעת האמצעים שננקטו.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007