הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם remdesivir יעילה יותר כאשר היא ניתנת בשלב מוקדם?
16.7.20

מחקר שעסק בהשפעותיה של התרופה remdesivir על ההחלמה מ-COVID-19 גרר תגובות שפורסמו בכתב העת NEJM אשר פרסם את המחקר בחודש מאי.

 

במכתבים למערכת צוין כי יעיל יותר לתת את התרופה בשלבים מוקדמים של מהלך המחלה, וכי נחוצים נתונים נוספים בנוגע להשפעותיה על תתי קבוצות כולל חולים המטופלים בתרופות אחרות, על מנת לפרסם הנחיות קליניות.

 

עורכי המחקר ציינו כי הנתונים הינם ראשוניים, וכי לאחרונה החלו לנתח מידע נוסף, והם מתכננים את המשך המעקב אחרי החולים.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007