הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם הפחתת צריכת האלכוהול מונעת נזקים?
14.7.20

ההנחיות לשתיה בטוחה עשויות שלא למנוע את הסיכונים הקשורים לצריכת אלכוהול.

 

היות והתנזרות מוחלטת מאלכוהול לרוב אינה מושגת, מדינות אחדות ממליצות על צריכת אלכוהול ספציפית על מנת להפחית את הנזקים הכרוכים בשתייה. על מנת לבדוק האם ההיענות להנחיות הקנדיות לשתיה בטוחה יעילות, העריכו החוקרים מסד נתונים מקולומביה הבריטית, שעסק בצריכת אלכוהול, אשפוז מסיבות הקשורות לצריכת אלכוהול, ותמותה.

 

ההנחיות מציעות צריכה של עד 10 משקאות לנשים מידי שבוע, ו-15 לגברים.

 

הניתוח מצא כי 38% ממקרי המוות ו-32% ממקרי האשפוז אירעו בקרב הללו ששתו בהתאם להנחיות. עבור מקרי סרטן הקשורים בצריכת אלכוהול, 51% ממקרי המוות ו-59% מהאשפוזים אירעו בקרב אוכלוסיה זו. שתייה מתונה בקרב נשים, אך לא בקרב גברים, עשויה להיות בעלת השפעה מגינה קלה.

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007