הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ להרחיב את הקריטריונים לבדיקות סקר להמצאות סרטן הריאות
9.7.20

ה- U.S. Preventive Services Task Force (USPSTF) מרחיב את האינדיקציות לבדיקות סקר להימצאות סרטן הריאות, כך שיכללו גם צעירים ומעשנים קלים. מבוגרים בגילאים 50-80 עם היסטוריה של 20 שנות חפיסה, המעשנים בהווה או שהפסיקו לעשן במהלך 15 השנים האחרונות צריכים לעבור בדיקת סקר מידי שנה באמצעות low-dose computed tomography, כך על פי ההמלצות החדשות.

 

בהמלצותיו משנת 2014 כוח המשימה המליץ על בדיקות סקר עבור הללו עם היסטוריה של 30 שנות חפיסה, מגיל 55 ומעלה.

 

החוקרים משערים כי הרחבת האינדיקציות תגדיל את האוכלוסייה שצריכה לעבור בדיקות סקר ב-86%.

 

 

 

 

לידיעה>>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007