הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 31.5.20

 

 

רופאים בכירים בארה"ב: "סגר הקורונה - אירוע רב נפגעים"
מעל 600 רופאים בפנייה לטראמפ: "השיחות לקווי העזרה הנפשית עלו ב-600%"; לדבריהם, "מיליוני הנפגעים העקיפים של הסגר המתמשך יתחבאו תחת הקטגוריות של אלכוהוליסטים, חסרי בית, מתאבדים, חולי לב, שבץ או כשל כלייתי"
הנחיות חדשות לטיפול בוושט אאוזינופילית
מומלץ לבצע מספר טיפולים, אך עדיין נותרו שאלות רבות, כולל סדר ומשך הטיפולים
DCIS, סיכון גבוה יותר לסרטן שד פולשני ותמותה
מחקר חדש שפורסם ב- BMJ מצא כי נשים עם ductal carcinoma in situ (DCIS) שהתגלה בבדיקות סקר נמצאות בסיכון גבוה לחלות בסרטן שד פולשני ולתמותה הקשורה לסרטן השד
ה- FDA מאשר תרופת קו ראשון למלריה חמורה
Artesunate במתן תוך ורידי אושרה לטיפול במלריה קשה בקרב מבוגרים וילדים כאחד
זיהום כטריגר לאלצהיימר
במודל של מוח אנושי, זיהום בנגיף הרפס סימפלקס 1 גרם לשינויים דמויי אלצהיימר
COVID-19: אובדן חוש הריח והטעם
אובדן ריח וטעם: אובדן ריח וטעם בחולי COVID-19 עשוי להיות שכיח יותר מכפי שדווח בעבר. כך על פי מחקר חדש שפרסם בכתב העת Annals Of Internal Medicine
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007