הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: טיפול ב- Hydroxychloroquine & chloroquine
28.5.2020

טיפול ב- Hydroxychloroquine & chloroquine: מחקר גדול מבוסס רשומות רפואיות שפורסם בכתב העת Lancet מצא סכנות הקשורות לשימוש בהידרוקסיכלורוקין וכלורוקין עבור COVID19.

 

החוקרים השוו בערך 15,000 מאושפזים עם COVID-19 שקיבלו הידרוקסיכלורוקין או כלורוקין עם או בלי מקרוליד מהדור השני, עם 81,000 חולים שלא קיבלו את הטיפולים האלה.

 

בקרב הקבוצות שטופלו בהידרוקסיכלורוקין וכלורוקין הודגמו שיעורים גבוהים יותר של תמותה בבית החולים (16-24%), בהשוואה לקבוצת הביקורת (9%). כמו כן, הללו הדגימו שיעורים גבוהים יותר של הפרעות קצב חדריות במהלך האשפוז (4-8%) לעומת קבוצות הביקורת (0.3%).

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007