הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.5.20

 

 

ביטול הנחיות לניהול מחקרים רפואיים בתקופת הקורונה
ביטול הנחיות לניהול מחקרים רפואיים בתקופת הקורונה
האמת על "תרופת הפלא" לקורונה
רמדסיביר אומנם מראה פוטנציאל לטיפול בחולי קורונה קשים, אך אין עדיין מספיק מידע כדי לקבוע עד כמה היא מועילה, ומה יתרונותיה ומגבלותיה
האם סוג אמצעי המניעה משפיע על הסבירות וחומרת האקנה?
ההבדלים בין סוגי אמצעי המניעה היו מינוריים, וטיפול משולב במספר סוגים סיפק הגנה צנועה מפני התפתחות או החמרה של אקנה
ACE, ARBs והסיכון ל- COVID-19
ישנה מודעות כי ל- angiotensin-converting–enzyme (ACE) inhibitors ו- angiotensin-receptor blockers (ARBs) השפעה מולקולארית ותאית רלוונטית על COVID-19, כאשר קיימת אפשרות תיאורטית להשפעה תועלתנית או מזיקה.
COVID-19: ניסוי בחיסון חדש
ניסוי phase 1 שנערך בעיר ווהן שבסין, בחיסון וקטור באמצעות adenovirus type-5 (Ad5) שאינו משתכפל מצא כי החיסון היה בטוח ועורר תגובה חיסונית אצל בני אדם
COVID-19: טיפול ב- Hydroxychloroquine & chloroquine
טיפול ב- Hydroxychloroquine & chloroquine: מחקר גדול מבוסס רשומות רפואיות שפורסם בכתב העת Lancet מצא סכנות הקשורות לשימוש בהידרוקסיכלורוקין וכלורוקין עבור COVID19.
פורסמו תוצאות מחקר ב- :Remdesivir
תוצאות ראשוניות בנוגע לשימוש ב- Remdesivir כנגד COVID-19
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007