הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תאונות דרכים ומסרונים אלקטרוניים בקרב מתבגרים
26.5.2020

תקנות האוסרות על שימוש בטלפונים סלולאריים במהלך הנהיגה הפחיתו ב- 30% את שיעור תאונות הדרכים הקטלניות בהן היו מעורבים נהגים צעירים.

 

בין השנים 2013-2016, תועדה עלייה בשימוש בטלפונים סלולאריים בקרב מתבגרים כמו גם עלייה בשיעור תאונות הדרכים בקרב אוכלוסייה זו. הניתוח הרטרוספקטיבי בחן את הקשר בין תיקון תקנות ארציות בנושא ותאונות דרכים בהן היו מעורבים צעירים. הניתוח כלל כ- 38,000 תאונות דרכים קטלניות בהן היו מעורבים נהגים בגילאי 16-19, בין השנים 2007-2017.

 

סה"כ שיעור ההיארעות היה 20.1 פר 100,000 איש. לאורך תקופת המעקב, מספר המדינות שחוקקו חוקים מתאימים עלה מ- 15 ל- 47 ובהתאמה שיעור ההיארעות פחת מ- 29.5 ל – 18.7 פר 100,000 איש.

 

 

לידיעה >>


לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007