הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הביטוי הגנטי של ACE2 בקרב ילדים
26.5.2020

הביטוי הגנטי של ACE2 בדגימות שניטלו מאפם של ילדים: הביטוי הגנטי של הגן ACE2 באפיתל הנזלי נמוך בקרב ילדים מתחת לגיל 10 שנים, ולאחר מכן עולה עם הגיל. כך מפרסם כתב העת JAMA.

 

החוקרים ציינו כי ACE2 הוא הקולטן אותו מנצל SARS-CoV-2 על מנת לחדור לתאים. "ביטוי נמוך של ACE2 בקרב ילדים בהשוואה למבוגרים עשוי לסייע להסביר מדוע הנגיף פחות שכיח בקרב אוכלוסיה זו."

 

הממצאים מבוססים על ניתוח רטרוספקטיבי שבחן את הביטוי של ACE2 באפיתל הנזלי בקרב כ- 300 מטופלים שטופלו במערכת הבריאות של העיר ניו-יורק בין השנים 2015-2018.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007