הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: הפנדמיה בקיץ
24.5.2020

הפנדמיה בקיץ: החום והלחות של חודשי הקיץ עשויים שלא להקל באופן משמעותי על מדדי התחלואה, אלו מסקנותיו של מחקר מודל שפורסם בכתב העת Science. החוקרים השתמשו במידע שנאסף על שני נגיפי קורונה הקרובים ל- SARS-CoV-2 to על מנת לנסות ולנבא את מהלך הפנדמיה בחודשים הקרובים.

 

החוקרים מצאו כי "בעוד שהוריאציות במזג האוויר עשויות להשפיע על זיהומים אפידמיים, במהלך שלבים פנדמיים בהם מופיע פתוגן חדש, השפעתו של מזג האוויר על גודל הפנדמיה מוגבלת." לחסינות העדר השפעה משמעותית יותר על התפשטות התחלואה הצפויה. "הן אזורים טרופיים והן אזורים המאופיינים במזג אוויר מתון יותר, צריכים להתכונן לגל תחלואה חמור, טמפרטורות הקיץ אינן צפויות להגביל את אופן ההתפשטות."

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007