הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות ל- COVID-19 טרם הלידה
24.5.2020

זיהומים א-סימפטומאטיים עשויים להיות נפוצים בקרב נשים בהיריון ובני המשפחה או החברים המלווים אותן לחדרי הלידה, באזורים המאופיינים בשכיחות גבוהה של COVID-19.

 

כ- 160 נשים הרות עם תאריך לידה מתוכנן (ניתוח קיסרי או זירוז לידה) מניו יורק, עברו בתחילת חודש אפריל סינון טלפוני להימצאות סימפטומים של COVID-19 ולאחר מכן עברו בדיקות ל- SARS-CoV-2, יום לפני הלידה.

 

אף אישה לא נמצאה חיובית בבדיקת הסקר הטלפונית. אף על פי כן, 16% נמצאו חיוביות בבדיקה. יתר על כן, מבין המלווים שנמצאו שליליים בבדיקת הסקר הטלפונית, כ- 10% נמצאו חיוביים יום לפני הלידה.

 

החוקרים סיכמו "אי ביצוע בדיקות אוניברסאליות לנשים הרות באזורים המדגימים שכיחות גבוהה של תחלואה, עשוי לחשוף את צוותי הרפואה לנגיף קורונה."

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007