הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

COVID-19: סימפטומים פסיכיאטריים
24.5.2020

תסמינים פסיכיאטריים: זיהום בנגיף קורונה קשור למגוון של סימפטומים פסיכיאטריים, כך על פי מטה-אנליזה שפורסמה בכתב העת Lancet. מרבית המחקרים העריכו זיהומי SARS-CoV ו- MERS-CoV בקרב חולים מאושפזים. סימני הזיה היו נפוצים בשלב האקוטי של הזיהום. בנוסף, סימני הזיה תועדו בקרב כשני-שליש מחולי ה- COVID-19 בטיפול נמרץ. תסמינים של דיכאון, חרדה, עייפות והפרעת דחק פוסט-טראומטית היו שכיחים בשלבים שלאחר המחלה MERS) ו-(SARS  אך עדיין חסרים נתונים בנוגע ל- COVID-19. 

 

"עלינו להיערך לטפל במספרים גדולים של חולי COVID-19 העשויים לפתח הזיות, הפרעת דחק פוסט-טראומטית, חרדה וסימפטומים פסיכיאטריים נוספים." סיכמו החוקרים.

 

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007