הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 28.4.20

 

 

מה מסוכן בקבוצות סיכון?
נדמה שכולם כיום יודעים שמבוגרים ואנשים שסובלים ממחלות רקע פגיעים יותר מאחרים למחלת COVID-19, אבל מה המשמעות של הימצאות בקבוצת סיכון?
COVID-19: ARBs & ACE inhibitors
אין קשר בין טיפול ב- Angiotensin-receptor blockers (ARBs) ו- angiotensin-converting-enzyme (ACE) inhibitors ובין החומרה של COVID-19 או תמותה מהמחלה
הערכה מבוססת אוכלוסייה של מצבים כרוניים המשפיעים על הסיכון לסיבוכים של COVID-19 בארה"ב
הערכה מבוססת אוכלוסייה של מצבים כרוניים המשפיעים על הסיכון לסיבוכים של COVID-19 בארה"ב, מעידה כי 45% מהאמריקאים מצויים בסיכון גבוה לתחלואה חמורה עקב מחלות רקע
COVID-19: העומס הנגיפי
2 נוטה להישאר בדגימות הצואה פרקי זמן ארוכים יותר מבדגימות ממערכת הנשימה או מהסרום
USPSTF: עדיין אין מספיק ראיות על מנת להמליץ על בדיקות סקר לאיתור יל"ד בקרב ילדים
ה- U.S. Preventive Services Task Force שוב מציין כי עדיין אין מספיק ראיות על מנת להמליץ על בדיקות סקר לאיתור יתר לחץ דם בקרב ילדים ומתבגרים
היעילות של מחטאי ידיים נגד SARS-CoV-2
מרכיבי האלכוהול הפעיל המצויים במחטאי ידיים מסחריים, אפילו לאחר דילול, יעילים נגד SARS-CoV-2, in vitro
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007