הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 2.4.20

 

 

ניסוי נגד קורונה: עירוי פלזמה מחולים שהבריאו
לאחר הצלחה בניסוי קטן בסין, ניסוי רחב יותר ייפתח בבתי חולים בניו-יורק. בקרוב: טיפול ניסיוני גם בישראל
עושים סדר בבדיקות המעבדה לאבחון קורונה
מאבחון חומר גנטי של נגיפים ועד זיהוי נוגדנים כנגד הנגיף בדם החולים - מהם האמצעים לאבחן חולי קורונה, ומהם היתרונות והחסרונות לכל בדיקה?
מאפייני העיניים של חולי COVID-19 מסין
SARS-CoV-2, הנגיף הגורם ל- COVID-19 מסוגל לחדור ללחמית העין, כלומר, הנגיף יכול להתפשט דרך העיניים
זיהום אויר כגורם מוביל לתמותה
כדי לקבוע את השפעות זיהום האוויר על התמותה העולמית, פיתחו החוקרים מודל המסייע לבחון את האינטראקציה של זיהום האוויר עם מגוון גורמים
ACE Inhibitors & ARBs לחולי COVID-19
דיווח מיוחד בכתב העת New England Journal of Medicine דן בחוסר הבהירות בנוגע למתן angiotensin-converting-enzyme (ACE) inhibitors ו- angiotensin-receptor blockers (ARBs) לחולים ב- COVID-19
הימצאות נגיף קורונה בכיח ובצואה
SARS-CoV-2, הנגיף הגורם ל- coronavirus disease (COVID-19), עשוי להיוותר בכיח ובצואה שבועות לאחר שדגימות מהלוע יהפכו מחיוביות לשליליות
ה- FDA מעניק אישור חירום לטיפול בחולי COVID-19 בתרופות נגד מלאריה
ה- FDA העניק אישור חירום לטיפול בחולי COVID-19 עם chloroquine phosphate ו- hydroxychloroquine sulfate "בעוד שאין ניסויים קליניים או שההשתתפות בהם אינה אפשרית"
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007