הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הבהרה לחוזר אגף הרוקחות מיום 10.2.2020 איסור שימוש בתכשירים פגי-תוקף
24.3.20

שלום רב,

 

נבקש להבהיר כי הוספנו לחוזר את המשפט הבא:

 

"תאריך אחרון לשימוש להכנות רוקחיות:
לקביעת תאריך אחרון לשימוש להכנות רוקחיות  (BUD)   יש לפעול כמפורט בנוהל 135 תנאי הכנה נאותים בבית מרקחת -הכנות רוקחיות בסיכון גבוה: סטריליות ואספטיות

 

 

להלן החוזר המלא:  נכון לתאריך 22/03/2020

 

שלום רב,

 

לאור דיווחים שהופצו לאחרונה בתקשורת בדבר שימוש בתכשירים פגי-תוקף, נבקש להדגיש כי הגורם האחראי לקביעת תאריכי תפוגה של תכשירים הוא יצרן התכשירים בלבד.

 

חל איסור על קביעה עצמאית של תאריכי תפוגה בניגוד לקביעת היצרן.

 

אחזקתם של תכשירים העומדים בתאריך התפוגה לצורך מתן טיפול תרופתי היא דרישה בסיסית המוכרת לכלל גורמי המקצוע הרלוונטיים. הנכם נדרשים להקפיד על קיומה ולוודא כי מלאי התכשירים אכן עומד בתאריכי התפוגה שנקבעו על ידי היצרנים.

תאריך אחרון לשימוש להכנות רוקחיות:
לקביעת תאריך אחרון לשימוש להכנות רוקחיות  (BUD)   יש לפעול כמפורט בנוהל 135 תנאי הכנה נאותים בבית מרקחת -הכנות רוקחיות בסיכון גבוה: סטריליות ואספטיות.  
  

 

אבקשכם להעביר הנחייה זו לכלל הרוקחים והעובדים בבתי המרקחת

 

 

הרוקחים המחוזיים יבצעו בקרות על מנת לוודא עמידה בדרישה בסיסית זו.

 

 

בברכה,

 

מגר אלי מרום
סגן מנהל מערך הרוקחות והאכיפה

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007