הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול כירורגי יעיל יותר מהטיפול השמרני עבור כאבים סיאטיים כרוניים ברגליים
24.3.20

ניתוח לכריתת דיסק (Diskectomy) יעיל יותר לשיפור הכאבים ברגליים בהשוואה לטיפול לא כירורגי, עבור מטופלים עם chronic sciatica עקב פריצת דיסק מותני, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

כ- 130 מטופלים שסבלו מ- sciatica למשך 4-12 חודשים חולקו באופן אקראי לעבור microdiscectomy או טיפול סטנדרטי לא כירורגי. לאחר שישה חודשים, הציון הממוצע שניתן לכאבים ברגליים היה נמוך יותר בקרב הקבוצה שעברה ניתוח (הבדל מתוקנן בין קבוצתי, 2.4 נקודות על סקאלה של 10 נקודות).

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007