הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מפרסם הנחיות חדשות בנוגע ל- COVID-19
17.3.20

ה- World Health Organization מעדכן את ההנחיות הקליניות לטיפול בתחלואה נשימתית חריפה על רקע חשד ל- COVID-19.

 

  • מבין 200 החולים שאושפזו עקב COVID-19 ב- Wuhan, סין, הגורמים שהגבירו את הסיכון להתפתחות acute respiratory distress syndrome (ARDS) ולתמותה היו גיל מבוגר, neutrophilia ורמות גבוהות של lactate dehydrogenase ו- D-dimer. בקרב מטופלים עם ARDS, methylprednisolone היה קשור עם סיכון מופחת לתמותה.
  • ה- CDC ממליץ לדחות או לבטל התכנסויות של מעל ל- 50 איש למשך 8 השבועות הקרובים. ההנחיות אינן נוגעות לבתי הספר או בתי עסק.
  • ה- FDA אישר מספר בדיקות מסחריות ורשמיות ל- SARS-CoV-2, הנגיף הגורם ל- COVID-19.
 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007