הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תקופת האינקובציה של COVID-19: עדכון
17.3.20

המחקר כלל 181 חולים (חציון גיל, 44.5, 60% גברים) שביקרו ב- Wuhan, סין (161 מקרים) או היו במגע עם חולה טרם נבדקו חיובית ל- COVID-19.

 

במודלים, זמן האינקובציה (חציון) היה 5.1 ימים, המוצע היה 5.5 ימים. בקרב 97.5% מהחולים, הסימפטומים הופיעו בתוך עד 11.5 ימים. פחות מ- 2.5% הציגו סימפטומים בתוך 2.2 ימים. פרק הזמן החציוני עד הופעת חום היה 5.7 ימים. מבין 108 החולים שאובחנו מחוץ לסין, החציון היה 5.5 ימים. 73 החולים שאובחנו בסין הדגימו חציון של 4.8 ימים.

 

בהתבסס על חשיפה בסיכון גבוה ולאחר תקופת מעקב של 7 ימים, שיעור המקרים העשויים להתפספס היה 21.2 פר 10,000. לאחר 14 ימי מעקב, השיעור היה 1 פר 10,000 מטופלים.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007