הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מטרת משרד הבריאות: למנוע את קריסת בתי החולים
5.3.20

משרד הבריאות מטה משאבים למה שהוא מכנה: "שיטוח עקומת הנדבקים בנגיף הקורונה", זאת לאחר ששלב בלימת הנגיף הגיע למיצוי. המטרה המרכזית היא מניעת עומס על מערך האשפוז הציבורי. לצורך זה נוספו אתמול חובת הבידוד הביתי לשבים מחמש מדינות נוספות מאירופה ונאסר על כינוסים בני יותר מ5,000 בני אדם. במשרד האוצר מותחים ביקורת על ההחרפה בצעדים ומבקשים מהמועצה לביטחון לאומי שאמונה על ניהול המשבר מול משרדי הממשלה: "רככו את הצעדים כדי למנוע נזק לכלכלת ישראל".

 

 במשרד האוצר הביעו חשש כי ההחלטות שמתקבלות כעת ומובלות על ידי משרד הבריאות והמטה לביטחון לאומי אינן לוקחות בחשבון את ההשלכות הכלכליות המלאות של ההחלטות. החשש הוא כי העלות המשקית שלהן תהיה גבוהה מהעלויות של ההתמודדות עם טיפול בחולי הקורונה, כאשר לפגיעה המשקית יש בסופו של דבר השפעה גם על היכולת של הממשלה לתת שירותים לציבור. 

 

 מאת אדריאן פילוט ועמרי מילמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007