הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם צריכת סויה מאריכה את תוחלת החיים?
5.3.20

מחקר הקוהורט הפרוספקטיבי כלל כ- 93,000 גברים ונשים (בגילאים 45-74) מיפן, החוקרים ניתחו את הקשר בין צריכת סויה ותמותה.

 

לאורך 15 שנות המעקב (במהלכן אירעו 13,000 מקרי מוות), לא נמצא קשר בין צריכת הסויה הכללית ותמותה מכל סיבה, אף על פי כן, צריכת סויה מותססת (לדוגמא, natto, miso), הייתה קשורה באופן מובהק והופכי עם תמותה מכל גורם בקרב גברים ונשים. ניתוח מתוקנן למשתנים מתערבים אפשריים, מצא כי שכיחות התמותה מכל גורם הייתה נמוכה ב- 10% בקרב אנשים מהחמישון העליון של צריכת הסויה המותססת בהשוואה לנבדקים מחמישון הצריכה התחתון.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007