הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Lopinavir-Ritonavir לטיפול ב- COVID-19?
5.3.20

כתב העת JAMA מציג סדרת מקרים של 18 חולים מסינגפור עם severe acute respiratory syndrome coronavirus-2 (SARS-CoV-2) הנגיף הגורם למחלת הקורונה (COVID-19).

 

חמישה חולים שנזקקו לטיפול בחמצן טופלו אף ב- lopinavir-ritonavir, שלושה חוו ירידה בצורך בתוספת חמצן בתוך שלושה ימים, בעוד ששניים חוו הרעה בסימפטומים לאחר תחילת הטיפול התרופתי. עבור כל המטופלים, משך חציון ה- viral shedding בדגימות שניטלו מהאף והלוע היה 12 ימים. הנגיף אובחן גם בצואה של מחצית מהחולים שנבדקו.

 

החוקרים סיכמו: יעילות הטיפול האנטי-רטרו-ויראלי הייתה וריאבלית בקרב החולים ב- SARS-CoV-2 שנזקקו לאספקת חמצן.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007