הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעל ל- 40% מהמעשנים בארה"ב לא מקבלים ייעוץ לגמילה מעישון
28.1.20

ארבע מתוך כל תשעה מעשנים שביקרו במרפאות בשנה שעברה, לא קיבלו ייעוץ להפסקת עישון, כך עולה מהדו"ח לשנת 2020 שפרסם ה- U.S. Surgeon General.

 

הדו"ח מציין כי הפסקת עישון עשויה להאריך את תוחלת החיים בעד 10 שנים. להלן עיקרי הממצאים:

 

  • מעל למחצית מהמבוגרים המעשנים מנסים להפסיק מדי שנה, אך פחות מ- 10% מצליחים.
  • פחות משליש מהמבוגרים המנסים להפסיק לעשן נעזרים בתרופות מאושרות על ידי ה- FDA או בייעוץ התנהגותי. הן תרופות והן ייעוץ מגדילים את סיכויי הגמילה, והשימוש בשתי השיטות יחד עשוי להכפיל את סיכויי ההצלחה.
  • במונחים של תחליפי ניקוטין, שילוב של תכשירים לשחרור מושהה (לדוגמא, מדבקות) עם תכשירים לשחרור מהיר (לדוגמא לכסניות) יעיל יותר משימוש בכל אחד בנפרד.
  • עדיין לא ברור האם שימוש בסיגריות אלקטרוניות מסייע לגמילה מעישון.
 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007