הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כ- 60 גרם אגוזי מלך מדי יום עשויים להועיל לבריאות הלב והמעיים
28.1.20

מחקר חדש מוצא כי אנשים שאוכלים אגוזי מלך כל יום עשויים להיות במצב בריאותי טוב יותר ובסיכון נמוך יותר למחלות לב. החוקרים מסבירים כי אגוזי מלך מכילים חומצה אלפא-לינולנית, שהיא סוג של חומצת שומן אומגה 3 הקיימת בצמחים.

 

צוות המחקר ביקש מהמשתתפים לעקוב אחר תזונה מערבית סטנדרטית למשך שבועיים. בסוף תקופה זו, החוקרים חילקו את משתתפי המחקר באופן אקראי לשלוש קבוצות. קבוצה אחת עקבה אחר דיאטה שכללה אגוזי מלך שלמים, הקבוצה השנייה אכלה דיאטה שכללה חומצה אלפא-לינולנית אך באותה כמות שהאגוזים היו מכילים. הקבוצה השלישית עקבה אחר דיאטה נטולת אגוזים בה החליפו החוקרים חומצה אלפא-לינולנית בחומצה אולאית.

 

המשתתפים עקבו אחר הוראות התזונה שהוקצתה להם במשך 6 שבועות ואז החליפו דיאטות עד שכל אדם השתתף בשלוש תכניות התזונה.

 

החוקרים אספו דגימות צואה מכל המשתתפים בסוף כל תקופת משטר דיאטה. זה אפשר להם לנתח כל שינוי הנוגע לאוכלוסיות החיידקים הקיימות בדרכי העיכול.

 

החוקרים מצאו כי אנשים שצרכו אגוזי מלך כחלק מתזונה בריאה אחרת, חוו שינויים בחיידקי המעיים, המעידים על שיפור בבריאות המעיים. המדענים אומרים כי שינויים אלה עשויים להשפיע לטובה גם על בריאות הלב.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007